Česky Slovensky
Drobečková navigace

Domů > Služby > Montáž poklopů do nových vozovek s finišerem

Montáž poklopů do nových vozovek s finišerem

Zrealizujeme pro vás montáž poklopů do nových vozovek s pomocí finišeru. Má to plno výhod, které vám rádi představíme. Tuto službu poskytujeme zejména pro stavební firmy, které pokládají nový asfaltový povrch.

Jak montáž poklopů probíhá?

Stavební firma, která opravuje povrch vozovky, ukládá nový asfaltový povrch s finišerem – strojem k tvorbě rovnoměrného povrchu vozovky. My jsme na stavbu povoláni jako profesionální specializovaná firma na uložení samonivelačních poklopů přímo do horkého asfaltu. Poklop ukládáme hned po úpravě povrchu finišerem. Před položením finální vrstvy připravíme šablonu poklopu a po přejezdu finišerem tuto šablonu vyndáme. Místo ní do vozovky vložíme samonivelační poklop, který následně zpevníme válcem.

Proč mít montáž od nás?

Montáži poklopů do nových vozovek se věnujeme dlouhodobě. S touto metodou máme nejdelší zkušenosti v České republice, protože jsme ji začali používat jako první firma. Dále jako první budeme používat samonivelační uliční vpusti.

Samonivelační poklop

Samonivelační poklop je zabudován do asfaltového lože, a proto může dojít k samonivelaci – tvorbě rovné plochy bez vnějšího zásahu. Poklop není pevně spojen přibetonováním k dešťové šachtě, čímž se může přizpůsobit vozovce. V letních nebo naopak zimních měsících reaguje na stoupání nebo klesání vozovky, což patří k nesporným výhodám montáží poklopů do nových vozovek s finišerem.
Rádi vám k montáži poklopů sdělíme více informací. Neváhejte  nás kontaktovat.

                                                                                                                                                                                                                           
uložení poklopu
hlavní hrníčky.jpg